zona colaboratori

Cariere

ND Pharma își mărește în permanență echipa de specialiști, de aceea, dacă sunteți interesați să vă alăturați echipei, vă invităm să ne trimiteți datele de contact împreună cu CV-ul dumneavoastră utilizând formularul de mai jos și noi vă vom contacta în momentul în care vom avea noi posturi disponibile.

De ce să faceți parte din echipa ND Pharma?

1. Punem accentul pe dezvoltarea profesională a angajaților noștri.

2. Asigurăm posibilitatea de avansare profesională personalului și de a aduce plus valoare brandului.

3. Suntem în continuă dezvoltare, tocmai de aceea ne străduim să oferim oportunități de dezvoltare și de creștere într-o companie în plină ascensiune, cu o echipă formată din personal tânăr și profesionist.
Nivel cariera: Middle (2-5 ani)
Adresa/adresele jobului: AG, VL

Candidatul ideal:
– experienta de minim 3 ani in domeniul vanzarilor pharma;
-orientare spre atingerea obiectivelor in conditii de autonomie ridicata;
– bune abilitati de planificare si organizare a activitatii de vanzare ;

– bune abilitati de comunicare  (ascultare activa, intelegerea mesajului, comunicarea clara a mesajului);

– bune abilitati de vanzare (initiere contact, identificare nevoi, propunere solutie, finalizarea vanzarii);

-personalitate dinamica, perseverenta si creativa;

– persoana ambitioasa, cu rezistenta la stres, orientata catre atingerea obiectivelor si cu potential de invatare a produselor farmaceutice;
– permis de conducere categoria B;

-cunostinte MS Office (word, Excel)

Descrierea jobului:
-Promoveaza imaginea companiei, intreprinde activitati de natura comerciala care sa conduca la cresterea vanzarilor pe segmentul circuit deschis in zona alocata;
-Raspunde de atingerea obiectivelor in ceea ce priveste cresterea vanzarilor in zona sa de activitate;
– Raspunde de realizarea targetului de vanzari si incasari pe zona alocata;
-Analizeaza volumul vanzarilor pe luna anterioara si propune solutii (oferte speciale, derogari, discount-uri in anumite conditii) pentru cresterea vanzarilor;
-Analizeaza datele cu privire la satisfacerea clientilor pe zona alocata;
– Monitorizeaza competitia din zona alocata pentru desfasurarii activitatii;

Beneficii:

– laptop
– venit motivant, sistem de bonusare in functie de performanta

Descrierea companiei

Infiintata in anul 2007, ND Pharma este unul din cei mai importanti distribuitori si importatori de produse farmaceutice si parafarmaceutice la nivel national. Dedicata dintotdeauna excelentei, echipa noastra de profesionisti ofera celor peste o mie de clienti din peste 30 judete ale tarii, o gama comlexa de produse si servicii, lucrand in parteneriat cu peste 110 producatori.
ND Pharma este o companie intr-o dezvoltare continua care doreste marirea echipei cu angajati dornici pentru dezvoltarea personala si promovarea in cadrul companiei.
Daca doriti sa va alaturati echipei noastre, asteptam CV-ul la adresa hr@phn.ro

Formular contact